MASZYNY DOZUJĄCO-PAKUJĄCE


PAKOWACZKA LINIOWA PAK 20.0L - 40.0L

Modele wykorzystujące potencjał i możliwości sterowników Siemens. To dzięki nim możliwe stało się całkowite zautomatyzowanie procesu umieszczania produktów w przygotowanym opakowaniu. Ze względu na swoją funkcjonalność maszyny pakujące mogą obsługiwać produkty płynne, półpłynne, pastowate, jak również sypkie. Te wyjątkowe urządzenia cechują się także wysokim stopniem odporności na działanie promieni UV.

SZCZEGÓŁY

PAKOWACZKA LINIOWA PAK 10.0L - 20.0L

Modele o wyjątkowej wydajności, oscylującej w granicach od 10000 do 20000 opakowań na godzinę. Dostosowane przede wszystkim do obsługi kubków plastikowych oraz aluminiowych – o różnym formacie i rozmiarze. Podobnie, jak i pozostałe maszyny pakujące, które udostępniamy w ofercie, tak i te warianty dysponują w pełni automatycznym cyklem pracy. Z pewnością pomoże to zoptymalizować proces produkcji – szczególnie w jego fazach końcowych.

SZCZEGÓŁY

PAKOWACZKA ROTACYJNA PAK 9.0

Ten model maszyny do pakowania może, przy największej intensywności pracy, osiągnąć wydajność 9000 opakowań na godzinę. Cała obudowa sprzętu została wykonana ze stali kwasoodpornej, niekorodującej – całkowicie bezpiecznej dla produktów spożywczych. Model w pełni odpowiadający wszelkim kryteriom oraz określonym prawem europejskim standardem (posiada znak CE). Może obsługiwać produkty sypkie, płynne oraz półpłynne.

SZCZEGÓŁY

PAKOWACZKA ROTACYJNA PAK 7.5

Maszyna nowoczesna, w pełni funkcjonalna oraz dysponująca zautomatyzowanym trybem pracy, pozwalającym w ciągu godziny wypełnić danym produktem nawet 7500 opakowań. Osłony blatu pakowaczki zostały wykonane z poliwęglanu, zaś pozostałe elementy obudowy – ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej. Maszyna została doposażona w funkcjonalne sterowniki Siemens, które odpowiadają za jej płynną, automatyczną pracę.

SZCZEGÓŁY

PAKOWACZKA ROTACYJNA PAK 5.0

Nowoczesna maszyna o w pełni automatycznym trybie pracy, pozwalającym na przygotowanie max. 5000 produktów w ciągu godziny. Wykonana zgodnie z obowiązującymi standardami, przy użyciu w pełni bezpiecznych materiałów (poliwęglany, stal kwasoodporna). Sprzęt dostępny w kilku wariantach (zależne od oczekiwań Klienta): standard, standard CIP, Ultra Clean, Ultra Clean+ oraz Ultra Clean++. Szczegółowa specyfikacja techniczna została przedstawiona na stronie produktu.

SZCZEGÓŁY

PAKOWACZKA ROTACYJNA PAK 5.0 16/F MAP

Bardzo nowoczesny model maszyny, pozwalający na wymianę atmosfery wewnątrz opakowania. Ze względu na swoją funkcjonalność oraz właściwe doposażenie – pozwala też na wycięcie otworów w folii (jeżeli jest to oczywiście konieczne). System pracuje w trybie w pełni automatycznym, zapewniającym płynność realizowanych działań. O ich dokładnym wykonaniu decydują m.in. sterowniki SIEMENS, w które doposażona została każda maszyna.

SZCZEGÓŁY

KONTAKT

PAMIREX

Pamirex sp z o.o.

Adres

ul. Szybowa 7
44-240 Żory
NIP: 6423102521


Sekretariat

kom. +48 667 988 802
e-mail: biuro@pamirex.eu

Serwis

kom. +48 667 988 804
e-mail: serwis@pamirex.eu